امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چگونه خود را برای تافل آماده کنیم؟
#1چگونه خود را برای تافل آماده کنیم؟
[تصویر:  study-toefl.jpg]

"تست زبان انگلیسی به عنوان یک زبان خارجی " یا همان تافل، یکی از مهمترین امتحانات دانشجویانی است که قصد گرفتن مدرک زبان انگلیسی را دارند. اخذ نمره بالا در امتحان تافل، به موسسه و یا دانشگاه این اطمینان را می دهد که زبان آموز در سطح بالایی از زبان است و توانایی برقراری ارتباط با انگلیسی زبان ها را نیز دارد. مهارت برای موفقیت در امتحانات تافل شامل روخوانی، صحبت، نوشتن و گوش دادن است و تبحر و آمادگی در این زمینه ها بسیار مهم است. به دست آوردن بالاترین امتیاز در تافل، مستلزم داشتن برنامه ای مناسب و آمادگی لازم است. توصیه های زیر می تواند به موفقیت شما در تافل کمک کند.
گام اول:
با نحوه امتحانات تافل و نوع سوالات آشنا شوید. می توانید از امتحانات سال های گذشته کمک بگیرید و یا اینکه در اینترنت به دنبال سوالات مشابه آن باشید.
گام دوم:
با استفاده از CD های صوتی و یا نرم افزارهای صوتی، با زبان انگلیسی به صورت گفتاری آشنا شوید. بسیاری از فروشگاه های اینترنتی ، CD های آموزشی ای دارند که زبان انگلیسی را آموزش میدهد.
گام سوم:
منبعی پیدا کنید که دربار ه امتحانات تافل و نحوه سوالات توضیحاتی داده باشد. معمولاً در این نوع کتاب ها و مرجع ها اطلاعات بسیار مفیدی در باره امتحانات تافل وجود دارد.برای نمونه، راهنمای رسمی مطالعه ETS بهترین منبع برای مطالعه تافل است. چرا که خود ETS امتحانات تافل را طراحی میکند.
گام چهارم:
سعی کنید در مدت زمان معلوم، امتحان تافل را برای خودتان برنامه ریزی کنید.دقیقاًمانند روزی که امتحان برگزار می شود. با ایجاد شرایط مشابه امتحان تافل برای خود، هنگام برگزاری امتحان استرس کمتری خواهید داشت و راحتتر می توانید با آن کنار بیائید.
گام پنجم:
در صورتی که بودجه شمااین اجازه را میدهد، از یک معلم خصوصی کمک بگیرید. یک معلم خصوصی می تواند اشتباهات شما را قبل از اینکه برایتان تبدیل به عادت شود، تصحیح کند. همچنین یک معلم خصوصی می تواند انگیزه و اعتماد به نفس شما را بالا ببرد.
توصیه ها و هشدارها:
· حداقل یک یا دو ماه قبل از امتحان شروع به خواندن برای تافل کنید. مطالعه چند روز قبل از امتحان میتواند باعث عقب ماندن شما و گرفتن نمره پائین شود.
· هنگامی که می خواهید مدت طولانی را صرف مطالعه برای امتحان کنید، حتماً بین آن استراحت داشته باشید

Your story may not have such a happy beginning
but that doesn't make you, who you are
It is the rest of your story
:who you choose to be
[تصویر:  mahak_chareity.png]

[تصویر:  SNJONL%7E1.GIF]
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان