صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 11

موضوع: تاپیک اول=اتاق رسیدگی و صدور حکم باشگاه

1. Top | #1
    مدير کل فروم

عنوان کاربر
    مدیر کل
    شماره عضویت
    41
    تشکر شده 2 بار در 2 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    2
    میزان امتیاز
    10

تاپیک اول=اتاق رسیدگی و صدور حکم باشگاه

سلام به همه ی دوستای انجمن.دیدم خانم نگار دلشون صمیمیت میخواد گفتم یه چندتا تاپیک بزنم.البته ایشون بخش مجزا خواستن که خوب به نظر من همین پاتوق خودمون کافیه مگه نه؟هر چی دوس داشتید همین جا بزنید.
    اما توضیح این تاپیک
    اینجا کلا به متخلفان باشگاه رسیدگی میکنیم.البته نه به لحاظ کارو قوانین انجمن که رعایتش واجبه.ولی هرکی هر کاری کرد میره زیره ذره بین.از ارسالای توجیه نشده و لینک دار و نامرتب گرفته تا رشوه واذیت و خلاصه اینا.هر کی پاشو چپ بزاره باید احضار بشه اینجا.کلا حواسا جمه جم باشه دیگه.اینطوری هم پیشرفت میکنیم و هم صمیمیتم میره بالا.در صورت نبود بنده هم خانوم نگار مستخدم اینجان و میتونن رسیدگی بکنن.اگر کسی شکایتی از وضع رسیدگی به کارا داره یا کسی اذیتش میکنه یا از کافی شاپ ناراضیه یا خدمات غیر بهداشتی و خلاصه اینجا مطرح بشه.فقط خواهشا حواسه هممون به صمیمیت باشه و از هم دلگیر نشیم.منم اینجا همه چیو قشنگ گفتم چون میدونم شکر خدا همه ی دوستان باشگاه جنبشو دارن.
    خوب حالا اینجا شکایت مطرح میشه و دوست عزیز همراه با شاکی احضار میشن و بعد از صدور حکم می فرستیمشون تاپیک دوم.اگه دوس دارید بدونید کجاس برید به لینک زیر.
    [لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید.]

2. Top | #2
    مدير کل فروم

عنوان کاربر
    مدیر کل
    شماره عضویت
    41
    نوشته های وبلاگ
    2
    میزان امتیاز
    10

RE: تاپیک اول=اتاق رسیدگی و صدور حکم باشگاه

بالاخره یه چیزی گیرم اومد که بیاییم اینجا!
    آخه من خیلی دوست دارم تو زمینه ی ماجرا جویی کار کنم.
    خوب توجه کنید که یه نفر و دو نفر نیست که امروز میاریمشون اینجا.من لیست افراد و دلیلشونو میگم و بعد از رسیدگی اولیه و حضور خود عزیزان در باشگاه میبریمشون تاپیک بعدی.بعد شکنجشون میکنیم.مثلا باید از یک تا 1000 دو نه دونه با حروف بنویسند.البته بستگی به جرم داره و شایدم تخفیف بدیم.بعدشم خانم نخعی هم وکیل هستند هرکی مشکلی داشت میشه ازشون کمک بگیره.
    ------------------------
    اول از همه اقا مرتضی ... یکی نیست بگه بی خبر یه ماهه کجا رفتید ؟ لااقل تو پروفایلتون بنویسید تا ما هم نگران نشیم.بعدشم باید برگشتن بیان و جواب بدن.
    دوم جناب پوریا نصیری... خوب اقا پوریا اولا" خوش اومدین دوباره.گویا مسافرت بودید ولی بگید ببینم ارسالاتون کو ؟ بخش کامپیوتر که بی کس و تنها شده.چرا رسیدگی نمی کنید؟کلی دلمون خوشه که از استادی مثه شما یاد بگیریم ولی شما اینطوری ارسال میکنید؟پس چیشد ؟ شما هم تشریف میارید و در صورت نبود دلایل قانع کننده پس از صدور حکم تشریف میبرید محل اجرا ی حکم.
    سوم خانم مژگان هستند... ابجی نمی گی این بخش تاریخ دلش می سوزه ؟؟؟ پس چرا هیچی بهش نمی رسید ؟؟؟ خوب بخش تاریخ که وسعت داده شده.پس چرا ارسال های لازم و تاریخی دیگه تموم شدن؟ پس کی دوباره شروع میکنید ؟اینطوری بریم جلو باید قیده پیشرفتو بزنیم.ساسانیان و هخامنشیان هم ما رو نمی بخشن که بهشون کم توجهی کردیم.شمام در صورت اینکه زود نجنبید باید برید تاپیک بعدی.
    چهارم خانم مدیر ارشد عزیزمون حریر خانم هستند.خوب شما بی خبر کجا رفتید ؟ الان کجایید ؟ چرا نمیایید ؟ مگه نباید بیشتر به سایت سر بزنید؟ شما هم همین طور تشریف می برید تاپیک بعد.البته بعد از احضار شاید کار به اونجا نکشه و همین جا موضوع رو دوستانه حل کردیم.
    پنجم برادر گرامی اقای محمد خان.شما کجایید ؟ پس از درخواست مدیریت چرا غیب شدید.؟ پس چرا نمیایید ؟ما کلی منتظر خوندن این قوانین و تحقیقات شماییم دیگه.شمام باید جبران کنید ها وگرنه میرید پیش تاپیک بعدی.
    حواسا همه سرجاش.همه ی مدیرا به بخشون خوب برسند ها.وگرنه میاریمشون اینجا.
    هرکیم وکیل خواست بره پیش خانم نخعی.البته در صورت منطقی بودن اعتراض وارد است.
    احتمالا مدیر بخش روانشناسی هم بیارم.خانم شهلا رو میگم.چون ارسالای تخصصی بخشش پایین اومده اما نمیارمشون.پارتی نیست ها.نمیاریمشون چون ارسالای تخصصی در سایر بخش ها دارند.ولی گفتم که حواسشون باشه که خطر از بیخ گوششون رد شده.

3. Top | #3
    کاربر ارشد سايت

عنوان کاربر
    کاربر ارشد سایت
    شماره عضویت
    937
    تشکر شده 0 بار در 0 ارسال
    میزان امتیاز
    0

ای خدا حالا خوبه خطر از بیخ گوشم رد شدا وگرنه کلی پول وکیل باید میدادم !!!

4. Top | #4
    کاربر ساده

عنوان کاربر
    کاربر ساده
    شماره عضویت
    823
    میزان امتیاز
    5

بسم الله الرحمن الرحيم

لايحه دفاعيه
    از:سيدمحمدحسيني

به:دوست عزيزمben

مقام محترم قضايي احتراما به استحضار مي رساند اينجانب سيد محمد حسيني متولد.... به شماره شناسنامه..... صادره از اصفهان

دفاعيات خود را مبني بر

((پنجم برادر گرامی اقای محمد خان.شما کجایید ؟ پس از درخواست مدیریت چرا غیب شدید.؟ پس چرا نمیایید ؟ما کلی منتظر خوندن این قوانین و تحقیقات شماییم دیگه.شمام باید جبران کنید ها وگرنه میرید پیش تاپیک بعدی.))

اظهارات سرپرست محترم انجمن مي رسانم

مشار عليه (كسي كه به ضررش اقامه دعوا ميشود) به دليل مشكلات ذيل نتوانستم در انجام وظايف محوله حاضر شوم:

1)سرعت پايين اينترنت ونداشتنadsl
    2)مشغله كاري ودر دست داشتن 1عددپرونده طلاق وگره خوردن موضوع پرونده
    3)انجام مراحل قانوني براي اخذ گذرنامه
    4)نداشتن وقت ازاد بجز نيمه شب كه اونم جنازم پاي سيستم هست
    5)اماده كردن 1عدد سورايز براي انجمن كه همه حالشو ببرن اونوقت به عظمت رشته حقوق پي مي بريد
    6)به خدا چندتا ارسال داشتم ولي زياد استقبال نشد فكر كنم بچه ها بيشتر با موضوعات حاشيه اي حقوق حال ميكنن كه اونم نميشه زياد بهش پرداخت
    7)در اخر مقام محترم قضايي ما خودمون ملت رو ميكشيم پاي ميز محاكمه ببين خودم گردنم رفته زير تيغ

در اخر تقاضلي عف دارم تازه عيد فطر هم نزديك هست به جونيم رحم كنيد حالا اون هيچي به 7سر عائله كه ميشه رحم كرد

راستي حالا كه اين محكمه رو راه انداختيد اشتغال زايي كنيد من ميتونم قاضي يا بازپرس يا داديار ويا مجري احكام بشم

(چشم بيشتر فعالييت
    ميكنم اگر متنم بي مزه بود ببخشيد ولي اين هفته

مشغله كاريم زياد بود از تايپيكي كه گذاشتيد خيلي ممنون )
    [/b]

5. Top | #5
    مدير کل فروم

عنوان کاربر
    مدیر کل
    شماره عضویت
    41
    نوشته های وبلاگ
    2
    میزان امتیاز
    10

ایوووووووووووووووووووووول اقا محمد چه جالب بود ها ...
    دهنم وا مونده.
    بی ریا بگم افتخار میکنم که یه همچین متن جالبی رو خوندم.خو خدا قوت بابت همه مشغله ی کاریتون.خیلی هم خوشحالم که گفتید بیشتر فعالیت میکنید.من که خودم همه ی ارسالاتونو میخونم و اصلا اینطور نیست.که بگیم خدای ناکرده کم ارزشند.
    قابل توجه همه : اقا محمد خودشون می نویسند و ارسالاشون کپی پیست از سایر مکان ها نیستش.
    راستی راستی شما 7 نفر رو سرپرستی میکنید ؟! خدا حفظتون کنه.
    حالا شما رو نمی بریم تاپیک مجازات. بنا به دلایل زیر :
    1 نزدیک بودن عید فطر
    2 دلایل موجه شما
    3 قول برای جبران
    4 ارسال هایی که خودتون می نویسید و پر محتوا هستند
    5 دفاعیه ی با حالتون.
    نکته .: مورد پنجم دیگه برای هیچ مجرمی تکرار نمیشه !
    نکته : اقا محمد هواستون به مورد سوم باشه که خیلی مهمه و اگه نشه چیز میشه دیگه ....
    نکته : از همین حالا هم اعلام میکنم که ایشون پس از فعالیت بالا و نیز مدیر اصلی شدن بخش حقوق مجوز قضاوت در این تاپیک را هم خواهند گرفت.مثه خانم نخعی که وکیلند.

6. Top | #6
    کاربر ساده

عنوان کاربر
    کاربر ساده
    شماره عضویت
    823
    میزان امتیاز
    5

دست گلت درد نكنه به خدا من قلبم براي شما دوستاي گلم مي تپه

7. Top | #7
    کاربر ويژه

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3888
    میزان امتیاز
    0

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت Ben عزیز

من به آقای مسگری دلیل ارسال نکردن مطالب رو توضیح دادم.
    اینجا هم یه بار دیگه توضیح می دم. به توجه به اینکه حجم مطالب رشته کامپیوتر خیلی زیاده و کامپیوتر من هم مملو از این مطالب هست. تصمیم گرفتم که یه سر و سامونی به مطالب بدم و اونها رو دسته بندی کنم انشالله تا آخر شب تموم میشن و بعد از برنامه 90 شروع به آپلود کردنشون می کنم.

8. Top | #8
    مدير کل فروم

عنوان کاربر
    مدیر کل
    شماره عضویت
    41
    نوشته های وبلاگ
    2
    میزان امتیاز
    10

به به اقا پوریا شمام تشریف اوردید؟
    خوبه.پس فعلا شما هم عفو میشید تا ببینیم چی میشه.روی قولتون حساب میکنم استاد.یادتون باشه ها...

9. Top | #9
    کاربر ارشد سايت

عنوان کاربر
    کاربر ارشد سایت
    شماره عضویت
    14
    میزان امتیاز
    0

سَ سَ سَلام دوستان
    مَ مَ مَن شرمندم که دیر خدمت رسیدم
    راستشو بخاین از دوستان چه پنهون من یه دو سه باری تو این ایام خدمت رسیدم و تمام اون صفحات و مطالبی رو( ارسالهای تازه ) که هنوز ندیده بودم وا میکردم و خلاصه در میرفتم اونم نه از ترس و دست دوستان فقط از ترس دادگاه اصلی!!! بله دادگاه اصلی!!!
    دادگاه خونوادهآخه راستشو بخاین این مدت ( تعطیلات تابستانه دانشگاه پیام نور ) رو به خانم بچه هام قول کاملا" در خدمتتونم رو داده بودم و خلاصه مال خودم نبودم
    الانم با توجه به نزدیکی ایام امتحانات ترم تابستان و سالتحصیلی جدید و با عنایت به انرژی کاری که در خودم سراغ دارم و ایجاد روحیه مضاعف کاری، از دادگاه محترم تقاضای عفو دارم و در صورت تشخیص دادگاه محترم مبنی بر صدور حکم مجازات تقاضای صدور حکم تعلیقی برابر عفو و رأفت اسلامی دارم.

والسلام علیکم
    خ. مرتضی
    1391/06/02

10. Top | #10
    مدير کل فروم

عنوان کاربر
    مدیر کل
    شماره عضویت
    41
    نوشته های وبلاگ
    2
    میزان امتیاز
    10

بله اقا مرتضی هم تشریف فرما شدن.خوش اومدید.
    پس اقا مرتضی که اینطور؟!!!
    مثه اینکه همه یه دلیل دارند ها ............
    شمام که سرپرست خونواده اید.
    باشه شمام بنابه دلایلتون فعلا عفو میشید.
    ** قابل توجه همه ی احضار شدگان در صورت عدم شروع فعالیت مطلوب بدون اطلاع قبلی و بدون دادن فرصت توضیح تشریف می برند بازداشتگاه و مجازات میشن.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)